Eaton UPS 5S 1000i 1000 VA, 600 W, Tower, Line-Interactive
- TootjadEaton
- Mudel: 5S1000i
- Saadavus: 2
-
282€
Eaton UPS 5S 1000i 1000 VA, 600 W, Tower, Line-Interactive
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 490.00 mm |
| Brutokaal | 10.55 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 325 mm |
| Brutolaius (mm) | 165 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eritunnused | Automatic Voltage Regulation (AVR) Saves space with a compact design that can be installed as a tower or under a computer monitor HID-compliant USB port (cable supplied), for automatic integration with major operating systems (Windows/Mac OS/Linux) Data l |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 1000 VA |
| Maht (m3) | 0.02627625 m |
| Netokaal | 9.51 kg |
| Paber/Papp | 900.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 140.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5S 1000i |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.04 kg |
| TI kaal (kg) | 8.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 600 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups 5s 1000i 1000 va, 600 w, tower, line-interactive, 5s1000i, eaton, ups



